Piotr Kalkowski

Założyciel firmy DeepBlack z Katowic, która na co dzień zajmuje się realizacją wideoklipów do TV, reklam w tym również kinowych oraz wideoklipów i sesji fotograficznych z imprez firmowych (BGN Paris, LG, Mercedes-Benz, Finlandia). Dzięki pasji osiągnęli doświadczenie, które pozwala na swobodę kreowania w świecie filmu i fotografii.

Działalność również w branży ślubno-weselnej, współpraca z portalem filmy-wesele.pl. Portfolio ślubne: www.filmy-wesele.pl/filmy_slubne_i_weselne_piotr_katowice_g15.html.

O firmie i inne produkcje można znaleźć na firmowej stronie: www.deepblack.pl.

 

Maciej Mogielnicki

Największą pasją są rajdy samochodowe, razem ze znajomymi z firmy OesRerords z Zabrza tworzą całość. Współpracuje z wieloma automotoklubami oraz team’ami rajdowymi na szczeblu krajowym oraz światowym. Pełne zaangażowanie i zapał, pozwala w pełni wykorzystać swoje zdobyte doświadczenie. Każda produkcja tworzona jest w sposób niepowtarzalny i wyjątkowy.

Oprócz zamiłowania do sportów motorowych, zajmuje się video realizacją ślubów i wesel. Współpracuje z portalem filmy-wesele.pl: www.filmy-wesele.pl/filmy_slubne_i_weselne_maciej_zabrze_g384.html.

Wszystkie produkcje można zobaczyć na stronie: www.oesrecords.pl.