WARSZTATY DLA FOTOGRAFÓW

Tutaj znaleźć można ciekawe warsztaty dotyczące zagadnień ze sfery fotograficznej przeznaczone dla osób doświadczonych. Organizowane  są spotkania ze znanymi osobami z branży fotograficznej, warsztaty mają za zadanie pokazać inny punkt widzenia fotografii oraz powiększenia swojego doświadczenia przez niuanse dla innych niedostrzegalne.

Chętnie dowiemy się co jeszcze możemy dla Was zorganizować abyście byli zadowoleni. Zapraszamy do kontaktu.

 

KURSY FOTOGRAFICZNE DLA POCZTKUJĄCYCH

Chcecie dowiedzieć się jak działa lustrzanka, dlaczego wychodzą Wam nieostre zdjęcia, jak profesjonalnie obrobić fotografie w domu, do czego służy przesłona? Na te i wiele innych pytań znajdziecie u Nas mądre i satysfakcjonujące odpowiedzi. Na warsztatach nauczycie się podstaw, aby móc rozwijać swoje zamiłowanie do fotografii.

Jeżeli szukasz ciekawych wykładów w niskiej cenie, to dobrze trafiłeś. Tutaj dowiesz się wszystkiego o fotografii.

Kursy odbywają się głównie w Bielsku-Białej. Na zajęciach poruszane są tematy m.in. takie jak: podstawy  fotografii, fotografia ślubna dla początkujących, postprodukcja – Photoshop a Lightroom, podstawowy kurs fotografii żywności.

Jeżeli interesuje Cię, któryś z powyższych lub zbliżonych tematów, napisz do nas z zapytaniem o termin. Jeżeli do Bielska-Białej masz nie podrodze, a Twoi znajomi również chcą się podszkolić w dziedzinie fotografii, również zapraszamy do kontaktu. Zorganizujemy dla Ciebie kurs na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu.

 

WARSZTATY DLA KAMERZYSTÓW

Temat wideofilmowania jest dość szeroki i wymagający, dlatego pragniemy Wam zaproponować warsztaty w tym temacie: kursy dla początkujących, praca z kamerą, nowości techniczne itp.

Znane marki na rynku, doświadczona kadra i dużo praktycznej wiedzy, czyli to czego szukacie.

Warsztaty dla kamerzystów trwają przeważnie 3 dni. Nie jest to zbyt dużo czasu, jednak staramy się przekazać wiele istotnych elementów z tej dziedziny oraz pozostaje czas na indywidualne dyskusje i pytania.

Zakres jaki jest poruszany na warsztatach to przeważnie:

  • wideofilmowanie ślubów i wesel, planowanie kadrów pod kątem montażu, rejestracja dźwięku, rejestracja dokumentalna
  • omawianie używanego sprzętu, oświetlenie, optyka
  • prezentacja profesjonalnego sprzętu, testowanie nowości itp.
  • postprodukcja
  • technika wideofilmowania rajdów samochodowych, kamery on board, produkcje klipów dla zawodników z mistrzostw Polski a nawet z mistrzostw świata (dla załogi Michała Kościuszko) – nowość na ostatnich warsztatach.

O naszej kadrze można poczytać tutaj.