Jeżeli zajmujesz się fotografią lub wideofilmowaniem i chcesz poznać nowych ludzi, a także nabrać większego doświadczenia lub nauczyć się czegoś zupełnie nowego, zapraszamy do kontaktu.

Specjalizujemy się w plenerach i warsztatach z dziedziny fotografii oraz wideo w całej Polsce, a nawet Europie. Organizowaliśmy już warsztaty fotografii żywności połączone z kursem sushi, warsztaty z podstaw fotografii studyjnej, plenery krajobrazowe itp.

Zapewniamy noclegi, wyżywienie, sprzęt studyjny, pokazy zdjęć. Staramy się aby wszystkie nasze wydarzenia odbywały się na wysokim poziomie.

Jeżeli nie pasuje Ci termin lub miejsce, napisz do nas. Postaramy się ponownie zorganizować dane wydarzenie w Twojej okolicy. Jeżeli w naszej ofercie nie znajdziesz interesującej Cię tematyki, również do nas napisz. Potraktujemy to jako wyzwanie i dołożymy wszelkich starań, abyś mógł uczestniczyć w wymarzonych warsztatach.

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich plenerów oraz do zapowiedzi nadchodzących wydarzeń: http://www.plenerfotograficzny.pl/blog/.

Kontakt:

mail: kontakt@pleneryfotograficzne.pl

tel.: +48 507 80 40 49