Klaudia -Tychy

Klaudia wraz z siostrą Manuelą pozowały do cudownych stylizacji w Książu Wielkim (wrzesień 2013), miejscu magicznym. Zamkowe klimaty sprzyjały dziewczynom, dzielnie się spisywały i co najważniejsze nie narzekały ;) Ich uroda i zgrabne dłonie były idealne do portretów.

Manuela – Tychy

Manuela wraz z siostrą Klaudią pozowały do cudownych stylizacji w Książu Wielkim (wrzesień 2013), miejscu magicznym. Zamkowe klimaty sprzyjały dziewczynom, dzielnie się spisywały i co najważniejsze nie narzekały ;) Ich uroda i zgrabne dłonie były idealne do portretów.

Asia

Ewa – Białystok, Warszawa

Asia – Bielsko-Biała

Asia współpracuje z Agencją Modelek Grabowska z Bielska-Białej i była obecna na plenerze na Kaszubach w Starej Kiszewie – wrzesień 2012. Jest finalistką miss Polski 2012 (finał w grudniu 2012 roku). Asia jest wysoką, elegancką młodą kobietą. Zdjęcia wykonał Paweł Strykowski i Radosław Kamiński.

  

Patrycja – Bielsko-Biała

Patrycja współpracuje z Agencją Modelek Grabowska z Bielska-Białej. Jest wysoką zgrabną modelką z najpiękniejszymi nogami w Polsce. Razem z Asią, towarzyszyła nam na Kaszubach – wrzesień 2012. Zdjęcia Paweł Strykowski, Radosław Kamiński i Piot Stopa.

   

Karolina – Poznań, Warszawa

Karolina obecna była na plenerze w Międzylesiu w kwietniu 2012. Występowała w niesamowitych kreacjach, raz wyglądając jak królewna śniegu, a kiedy indziej jak dama w czerwonej sukni. Karolina jest doświadczoną, cierpliwą modelką o bardzo ciekawej urodzie.

    

 

 Ania – Zabrze

Ania wspaniale pozowała nam do zdjęć w Sarnakach w lutym 2012. Choć z natury jest spokojna, to podczas zdjęć potrafii być spontaniczna, dynamiczna i bardzo produktywna.

   

 

Paulina – Warszawa

Paulina, razem z Anią były obecne z nami w Sarnakach – luty 2012. Paulina jest doświadczoną, bardzo dynamiczną modelką. Ma klasyczne rysy twarzy, idealne proporcje i na prawdę potrafii pracować w trudnych warunkach. Prywatnie niezwykle wesoła, miła i spontaniczna. Zdjęcia wykonane przez Pawła Strykowskiego i Sławiomira Kruza.