Nasze plenery i warsztaty zawsze organizujemy w wyjątkowych i wygodnych miejscach. Szukamy miejsc, które zapewniają doskonałe warunki do nauki i odpoczynku, zwykle z dala od zgiełku miast, dróg szybkiego ruchu. Nasze ulubione „magiczne miejsca:”

Zamek Międzylesie

Zamek w Międzylesiu to idealne miejsce na plenery i warsztaty fotograficzne. Goście mają do dyspozycji odnowione barokowe wnętrza 700 letniego zamku, ale także część, która czeka na swoje lepsze czasy. I właśnie ta część jest wielką atrakcją dla fotografów, którzy korzystając z niecodziennych korytarzy, fresków, ciekawego światła mogą tworzyć ciekawe zdjęcia.

 

Pałac w Janowicach

Pałac w Janowicach to przepięknie odrestaurowany obiekt, gdzie spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem i cudowną atmosfertą. Pałac Janowice to miejsce gdzie duch historii podaje dłoń tchnieniu nowoczesności. W pięknych, zabytkowych wnętrzach pałacu oraz jego otoczeniu można nie tylko dowiedzieć się o dawnych zwyczajach, legendach i faktach historycznych.

 

Toskania – Agroturystyka Podere Cucina

Miejsce jak w bajce! Na samym szczycie pagórka duży dom oferuje gościom bardzo wygodne apartamenty, nowocześnie i stylowo urządzone. Z okien widać to co w Toskanii najpiękniejszy – łagodne pagórki, uprawy winorośli, małe miasteczka. Dom położony jest w najpiękniejszej części Toskanii, niedaleko Sieny z dala od dróg i dużych miast.