Plenery, warsztaty i szkolenia fotograficzne.

Podsumowanie warsztatów aktu

glowne akt Końcem roku 2013 w Bielsku-Białej odbyły się warsztaty z fotografii aktu. Wąskie grono fotografów pozwoliło na pracę w przyjemnych warunkach, umiejętności modelki-baletnicy ułatwiły współpracę, a make-up naszej wizażystki dopinał wszystko na ostatni guzik. Oby więcej takich warsztatów. Zobaczcie sami efekty pracy…

Można stwierdzić, że warsztaty minęły tanecznie… a to wszystko za sprawą modelki Natalii, która od kilkunastu lat ćwiczy balet. Jej ciało i ruchy były idealnie dopracowane pod każdy kadr. Muzyka jako nieodłączny element, stanowiła przyjemne urozmaicenie i dzięki której nie tylko modelka czuła się komfortowo. Bowiem  warsztaty odbyły się w kameralnym gronie, co pozwoliło na przyjemną atmosferę i pracę bez zbędnego pośpiechu.

Mimo iż stylizacje podczas tych zajęć nie grały głównej roli, to make-up jest nieodłącznym elementem sesji fotograficznych. Nad wizerunkiem czuwała nasza doświadczona wizażystka, Anna Gabor, a odpowiedzialnym za merytoryczne przygotowanie był Darek Grzymkiewicz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz tym, którzy nam pomogli podczas organizacji. Z pewnością nie będą to ostatnie warsztaty tego typu. Zainteresowanie było dość spore, a zadowolenie wynagradzało wszystko :)

Mały backstage z warsztatów: http://www.plenerfotograficzny.pl/portfolios/backstage-warsztatow-fotografii-aktu/. Zapraszamy do oglądania.

Jakie jest Twoje zdanie?