Plenery, warsztaty i szkolenia fotograficzne.

Warsztaty fotograficzne w Rzymie

Zrzut ekranu 2013-04-12 o 01.53.37Macie ochotę na poznanie jednej z europejskich stolic od strony fotograficznej? Mieszanka kultury starożytnej i nowoczesnej, kolebka mody, miejsce wielu festiwali i spotkań ludzi z całego świata. W dniach 10-14 października 2013 zapraszamy na warsztaty fotograficzne do Rzymu. Poznacie to miejsce z każdej strony, zaplanowany jest bogaty program.

Co, gdzie, kiedy?

Termin: 10-14 październik (4 noclegi)

Koszt: 380 €uro

Liczba osób: 8-10

Transport: do Rzymu we własnym zakresie

Cel podróży: Rzym CENTRUM

Co zawiera cena: 4 noclegi, gwarantowany odbiór z Lotniska Ciampino w przypadku grup zorganizowanych, transport miejski bilet (3 dniowy), oraz ewentualne przejazdy prywatnymi pojazdami rezytentów w Rzymie, wyżywienie w postaci śniadań i obiadoklacji, końcowe sprzątanie, pościel i ręczniki, elektryczność, żelazko, suszarka do włosów, ciepła woda, opieka i koordynacja rezydenta – fotografa z Rzymu.

Volantino

Wyżywienie

Podczas pierwszego spotkania będzie ustalone menu w poszczególnych restauracjach. W cenę jest wliczone wyżywienie w postaci:

Śniadania : pieczywo włoskie, masło, obkład (szynka, sery, pomidor, dżem, mód), jajka, rogaliki, ciasto, jogurt, kawa, herbata, mleko, soki owocowe i woda.

Obiadokolacje:

 • 2 bufety (przywitalny i pożegnalny, dania z kuchni włoskiej),
 • 1 kolacja z trattorii sycylijskiej,
 • 1 kolacja w typowo rzymskiej pizzerii,
 • 1 kolacja w restaturacji Polskiego Kucharza gdzie specjalnością są dania rybne.

 

Noclegi

Zarezerwowany jest apartament w centrum Rzymu w którym znajduje sie B&B, istnieje możliwość wcześniejszejszego i późniejszego nocowania w tym samym lokum za dodatkowa opłatą (70 €uro za noc w pokóju dwuosobowym).

Pozostałe informacje

Materiały pomocnicze: mapy i przewodniki dostępne z Biur Informacji Turystycznej w języku polskim i angielskim.

Na miejscu będzie Polka, która od lat mieszka w Rzymie. Zna go jak własną kieszeń.

Kontakt i zapisy

Polska: kontakt@pleneryfotograficzne.pl

Włochy +39 6104406, e-mail: carusotti@aliceposta.it

 • Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie maila na adres kontakt@pleneryfotograficzne.pl z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu.
 • Zaliczka w wysokości 80 euro powinna być wpłacona najpóźniej do 5 lipca 2013.

 

Program warsztatów fotograficznych – Rzym 2013

foto2 foto4 foto 

Partnerzy

CanonCarusotti rzym

Organizatorem powyższych warsztatów jest firma Carusotti Photography. Portal PleneryFotograficzne.pl zamieścił ogłoszenie w celach informacyjnych.

Napisz komentarz
 1. Leszek komentarz:

  Patrząc z grubsza na tanie loty (Wizz, Ryan) nie da się 10.X. dotrzeć do Rzymu na 18.00, aby zdążyć na 18.00. Chyba tylko tego dnia leci Ryanair z Warszawy, ale przylatuje o 22.40 i Poznania, przylot 18.50. Z Odlotem 14.10 też byłby problem po zakończeniu warsztatów o 14.00. Takie mam lekkie wątpliwości, no bo warsztaty zapowiadają się fajne. Pozdrawiam, Leszek

 2. Monika komentarz:

  A czy nie można przylecieć wcześniej i więcej czasu poświęcić na to wspaniałe miasto i na aklimatyzację?

 3. Leszek komentarz:

  Pewno, że można, ale to tylko zawsze zwiększy koszty, prawda? A to przecież nie o to chyba chodzi? Szkoda, że najprostszą z możliwych otrzymałem odpowiedź. Pozdrawiam. L.

 4. Monika komentarz:

  Jak najbardziej rozumiemy, jednak na loty i koszty nie mamy wpływu. Dlatego zapowiedź o warsztatach pojawiła się kilka miesięcy wcześniej. Przesunięcie warsztatów byłaby możliwa gdyby większej ilości uczestników pasowały loty i terminy. Jak najbardziej jest to możliwe ;)

 5. Leszek komentarz:

  Mnie się podoba pomysł tych warsztatów, dlatego marudzę tutaj :D

 6. Wiesia komentarz:

  Słowo dziękujemy to za mało aby wyrazić nasze uczucie zadowolenia. O tym, że Rzym jest piękny wiedzieliśmy od dawna, ale Wy pokazaliście nam jego piękno w taki sposób,że już teraz pragniemy do niego wrócić. Było wspaniale :) . Do zobaczenia.
  Wiesia i Aleksander

Jakie jest Twoje zdanie?