Plenery, warsztaty i szkolenia fotograficzne.

Podsumowanie roku 2012

Rok 2012 był na nas rokiem szczególnym. Odkrywaliśmy z Wami nowe miejsca w Polsce i Europie, zbieraliśmy doświadczenia i jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Każdy z uczestników miał swój punkt widzenia na otaczające nas piękno i dzięki temu ta różnorodność była i nadal jest motywacją do dalszych działań. Praktycznie na każdym plenerze otaczały nas wspaniałe modelki, które były cierpliwe podczas pracy z fotografami, a także podziwialiśmy zachwycające krajobrazy i uwiecznialiśmy je na fotografiach.

Luty – Sarnaki

W lutym 2012 w dużym gronie spotkaliśmy się pod granicą z Białorusią w miejscowości Sarnaki. Dwór Zabuże, w którym gościliśmy rozpieszczał nas swoimi dobrodziejstwami w towarzystwie dwóch niezwykłych modelek: Ani i Poli. Wschodnie tereny Polski nas otaczające również były niesamowite.

Kwiecień – Kotlina Kłodzka

Wiosną zawitaliśmy ponownie do Kotliny Kłodzkiej do Zamku Międzylesie, który swoimi wnętrzami uzupełniał całokształt naszego pleneru. Swoją urodą i wdziękiem raczyły nas Agnieszka i Karolina. Każda z dziewczyn ma oryginalną urodę, dzięki czemu pozwoliliśmy sobie zaszaleć z ich makijażami i stylizacjami. Królowa Śniegu i Królowa Kier były doskonałe w każdym calu dzięki Ani – stylistce z Bielska. Pozostałe projekty również były zachwycające.

Fantazja była tak szeroka, że nawet fotografowie zostali wystylizowani … na Jokerów. Zobaczcie sami.

 

Maj – Toskania

Miesiąc po zamkowym podbojach, w maju, wyruszyliśmy w dalszą wyprawę fotograficzną, aż do Toskanii. Tydzień w tym pięknym i tajemniczym miejscu dla jednych wystarczył, a inni czują niedosyt. Dużo pisać tutaj nie trzeba, to trzeba zobaczyć…

 

Wrzesień – Kaszuby

Ostatnim przystankiem fotograficznym były Kaszuby jesienią. We wrześniu mieliśmy możliwość gościć doświadczonego fotografa, absolwenta japońskiego Studium Sztuki Audiowizualnej – Darka Grzymkiewicza. Dzięki niemu dla uczestników nie ma już tajemnic związanych ze światłem w fotografii studyjnej. Oczywiście nie mogło zabraknąć modelek, czyli Patrycji i Asi – kandydatka na Miss Polski 2012.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego skrótu z tego roku. Wystarczy kliknąć na zdjęcie. Niestety nie da się opisać wszystkich wrażeń jakie były obecne i nie da się tego pokazać. Tam trzeba być. Jednocześnie dziękujemy wszystkim za zaufanie i zapraszamy na kolejne edycje plenerów.

Jakie jest Twoje zdanie?