Plenery, warsztaty i szkolenia fotograficzne.

Podziękowania i podsumowanie pleneru w Sarnakach

Plener Fotograficzny Zabuże 2012 dobiegł końca. Czas wrócić do swoich codziennych obowiązków. Zdecydowanie możemy stwierdzić, że motywem przewodnim pleneru były modelki. Frekwencja zdjęć krajobrazowych nie była zbyt duża, ale i tak te 4 dni zaliczamy do owocnych. Nowością było stworzenie grupy dla osób początkujących w temacie fotografii oraz profesjonalna wizażystka, która uświetniła swoimi zdolnościami sesje modelek. Uzupełnieniem były warszaty prowadzone przez firmę FotoNet, przy których trwały pouczające dyskusje.

Podziękowania

W pierwszej kolejności chcemy podziękować Ani – wizażystce, która zaskoczyła wszystkich swoimi pomysłami i ich wykonaniem. Stylizacje były naprawde godne podziwu. Oczywiście bez modelek nie byłoby sensu zapraszać wizażystki, więc Ani K. i Poli, także należą się podziękowania. Przez te kilka dni nie miały lekko. Dziękujemy firmie FotoNet za ciekawe wykłady i nawiązane dyskusje oraz wymianę doświadczenia. Może przeciwnicy Mac’ów będą bardziej przychylniej mówić o tym temacie. Jak zawsze podziękowania również dla Mateusza Godzica, tym razem poprowadził on kilkugodzinne szkolenie dla początkującej grupy fotografów. W ciekawy i prosty sposób przekazał cząstkę swojej wiedzy. Sprzęt studyjny został użyczony dzięki uprzejmości Radka Kamińskiego i Grześka Chwesiuka, niestety z niemałym poświęceniem. Dzięki nim mogliśmy profesjonalnie podejść do sprawy. Kończąc już podziękowania, nie możemy zapomnieć o firmie kosmetycznej Glazel, która ufundowała dla każdej kobiety obecnej na plenerze drobny upominek oraz firmie Mulsson z Bielska-Białej, dzięki której modelki miały na sobie podczas sesji piękne kreacje.

Ogólnie dziękujemy wszystkim obecnym za dobrą zabawę i zaufanie. Dzięki Krzyśkowi i firmie FotoNet mamy możliwość obejrzenia co się działo na plenerze w krótkiej prezentacji video:
http://www.youtube.com/watch?v=p4MQhgHOY1U&feature=youtu.be

Zdjęcia Dworu Zabuże.

Zdjęcia modelek: Ania i Paula.

Zdjęcia uczestników – backstage.

Jakie jest Twoje zdanie?