Plenery, warsztaty i szkolenia fotograficzne.

Relacje i wspomnienia z pleneru

Plener Międzylesie 2011 zakończył się. Z pewnością można powiedzieć, że był to maraton fotograficzny. Fotografię zdominowały zdjęcia naszych wytrwałych modelek, które spisały się wyśmienicie. Zamek w Międzylesiu okazał się bardzo ciekawy jako otoczenie fotograficzne, budując klimat większości sesji fotograficznych. Wieczorami oczywiście integrowaliśmy się w rytmach muzyki i oparach trunków. Uzupełnieniem całości były wykłady Mateusza i firmy Medikon. Zapraszamy wszystkich na wernisaż wystawy poplenerowej, który będzie miał miejsce w Galerii „Spojrzenia Wybrane” w niedzielę (06.11.2011) o godz. 17.00.

Ale się działo…

Podziękowania

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Monice Kikolskiej za współorganizację pleneru – atrakcyjna cena, miejsce, wiele pomysłów to zasługa jej pracy.

Monice i Kasi za cierpliwość, charyzmę, użyczenie wizerunku oraz tańce. Wybór Was do współpracy był bardzo dobrą decyzją. Dziękuję Mateuszowi za trzy wykłady, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Mateusz – powiem Ci chłopie, że się rozwijasz! Dziękuję Radkowi za przytachanie ze sobą studia fotograficznego. Dziękuję firmie Medikon za wykłady i użyczenie sprzętu. Panu Grzegorzowi i dwóm miłym Paniom z obsługi zamku za cierpliwość i gościnność. Wam wszystkim, za to, że byliście produktywni, mieliście dobre humory, zaufaliście Mi i Monice.

Trochę prawdziwej sztuki

Rodzina na swoim

Galeria zdjęć zamku wykonana przez uczestników

Galeria krajobrazowa wykonana przez uczestników

Zdjęcia Kasi i Moniki

Zdjęcia uczestników w akcji…

Zapraszam do komentarzy, wspomnień, opini…

Jakie jest Twoje zdanie?