Plenery, warsztaty i szkolenia fotograficzne.

Podsumowanie pleneru zimowego Janowice 2010

 

Pierwsze wrażenia są następujące: ten plener był jednak zimowy, wspaniali produktywni, ciekawi świata ludzie stworzyli cudowną atmosferę, miejsce zrobiło klimat i nastrój… Mam nadzieję, że wszystkim się spodobało i spotkamy się już w podobnym składzie za parę miesięcy!

Termin kolejnego pleneru to 27-31.10.2010, miejsce to samo. Ale o tym będę jeszcze pisał, bo pewnie przez wakacje wiele nowych myśli mnie najdzie…

Dostałem opinie w formie ankiet od Was wszystkich. Dobrze oceniliście wykłady, miejsce oraz klimat. Niektórym bardzo pasuje otwarta formuła pleneru, inni woleli by robić wszystko razem. Na pewno każdy z Was chciałby konkretne kotlety na obiad :-) , to ostatnie da się zrobić..

Oto adresy galerii internetowych:

Dostępna jest też prezentacji (konspekt) Ani Skórki z tematów prawnych związanych z ochroną wizerunku. Oto link do prezentacji: Ochrona-wizerunku-konspekt . Konspekt Mateusza będzie dostępny niebawem.
To był dość spokojny, przyjazny, ale produktywny plener. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi poprzez wspaniałe wykłady (Ania, Mateusz), pomoc na miejscu (gospodarze) i same uczestnictwo.
Do zobaczenia..
Napisz komentarz
 1. asiah komentarz:

  potwierdzam. było genialnie. wszystkim bardzo dziękuję za towarzystwo, a w szczególności kasi, kulce i jacusiowi ;) do zobaczenia na następnym plenerze

 2. Marcin komentarz:

  To był mój pierwszy raz :P Ale na pewno nie ostatni.
  Trzy myśli przewodnie kołatają mi nadal w głowie:
  „przemijanie”
  „ohhhhoooo hoooohhh ohhhhhoo”
  „wyciąg z parówki” by Godzic

  Dzięki ludkowie i do zobaczenia najdalej w październiku, a może wcześniej w Lipnicy Murowanej.

 3. godzic komentarz:

  Dziękuj Wszystkim za udany plener :) było zacnie, z samego śmiania się straciłem 3 kilo :)

 4. Artur komentarz:

  Ja tez pierwszy raz, podobne odczucia, było klawo, śmiesznie .. a co najważniejsze … czegoś się nauczyłem .. i myślę że każdy z nas znalazł coś dla siebie.
  Całe spotkanie podobnie jak przedmówca dedykuję literce „P” – jak PRZEMIJANIE :) (bez urazy dla autora ów powiedzonka/tytułu)

 5. jabter komentarz:

  Pawle!! jak zwykle było super-fociarsko pogoda dała się polubić tak jak i ekipa troszkę mniejsza ale całkiem zakręcona i tylko mi hołubców troszkę brak hi hi . miejsca i klimaty nie z tej bajki jesień zapowiada się oj oj będzie się działo mam nadzieje że uda mi się i tym razem być z wami pozdrówka dla wszystkich straszących w pałacu (plenerowiczów)

 6. SławekK komentarz:

  I ja dziękuję wszystkim za miłe chwile spędzone w Waszym towarzystwie. Dziękuję, Pawle, za możliwość poznania nowych fotozakręconych i nowych fototerenów. Byłem z Wami po raz pierwszy i mam nadzieję – nie ostatni :) :):)

 7. Mariusz D komentarz:

  pierwszy raz byłem na takiej klawej imprezie
  zadowolony jestem z wykładów które rzuciły nowe światło na temat fotek plenerowych – inne podejćie niż prezentowane w książkach – ukłon w stronę Pawła,
  Druga refleksja po plenerze dotyczy miejsca – które mnie oczarowało – wiele ciekawych okolic (a czasu starczyło tylko na sfotografowanie kilku).
  Mam nadzieję n akolejne spotkania w podobnym klimacie ;)
  pozdrawiam wszystkich plenerowiczów

 8. Bart komentarz:

  Witam, serdecznie i mile plener bardzo udany jestem bardzo zadowolony. Musze wrzucić jakieś swoje fotki :)

 9. piter komentarz:

  :) ohhhhoooo hoooohhh ohhhhho :D sie mi podobalo mimo tego ze zdjec nie robilem i nie mialem zamiaru :) ot taki wypad-spontan .. nastepnym razem tez bede napewno .. pozdrawiam

 10. qba komentarz:

  No ple-nerek był super, w prawdzie nie mogę się wypowiedzieć bo to moja pierwsza wizytyta w tym gronie, lecz wrażenia boskie, ludzie otwarci, organizator zorganizowany :) , okolica pełne pięknych miejsc, aż człowiekowi zachciało się eksperymentować gdzie na dachu 300-tu letniego pałacyku, dobrze że właściciela nie było :)

  Pozdrawiam wszystkich uczestnikow i mam nadzieje – do zobaczenia

  PS. Pawle a cytryna juz ne smerdi? :)

 11. Radek komentarz:

  Ja wprowadzę w tej chwili 7 stopniowa skalę ocen. I oczywiście na taką ocenę zasługują wszyscy uczestnicy pleneru. Już w tej chwili Pawle możesz mnie wpisać na listę jesiennego wypadu;)
  pozdrawiam

 12. Kasia M. komentarz:

  e tam… fajnie… BEZNADZIEJA!!! :p

  za malo piwa i przystojniaków :P

  Ale w sumie to już się wpisuję na plener jesienny :) zwłaszcza, że w końcu dostałam kopa do robienia zdjęć! A to dzięki mojej kochanej Joannie, Panu Kuleczce i Panu Jacusiowi :D Dzięki Chłopaki!!! i do zobaczenia w Wysowej!!!

  PS. Pozdrowienia dla „zbyt młodego” Pana Organizatora :P Na szczęście jesienią będzie już starszy ;D

 13. Marcin komentarz:

  O jakości imprezy niech świadczy wpis Pitera wyżej. Nawet jak się tam nie pojechało robić zdjęcia to było super. Piter, co prawda widziałem że video-operator z Ciebie się zrobił pod koniec… skrytozabieraczu dekielkowy ;P
  ohhoohohoohhhhhhooooooohohohohohhhhhhhooooo

 14. Paweł komentarz:

  Zdjęcia powieszę do środy, jeszcze kilka osób zwleka z wysłaniem…

 15. paweL komentarz:

  Środa jutro, więc tak jakby zdążyłem :-0

 16. Ania komentarz:

  dziękuję :) jeśli chodzi o pomoc – cała przyjemność po mojej stronie :) do zobaczenia.

Jakie jest Twoje zdanie?