Plenery, warsztaty i szkolenia fotograficzne.

Podsumowanie pleneru zimowego Janowice 2010

 

Pierwsze wrażenia są następujące: ten plener był jednak zimowy, wspaniali produktywni, ciekawi świata ludzie stworzyli cudowną atmosferę, miejsce zrobiło klimat i nastrój… Mam nadzieję, że wszystkim się spodobało i spotkamy się już w podobnym składzie za parę miesięcy!

Termin kolejnego pleneru to 27-31.10.2010, miejsce to samo. Ale o tym będę jeszcze pisał, bo pewnie przez wakacje wiele nowych myśli mnie najdzie…

Dostałem opinie w formie ankiet od Was wszystkich. Dobrze oceniliście wykłady, miejsce oraz klimat. Niektórym bardzo pasuje otwarta formuła pleneru, inni woleli by robić wszystko razem. Na pewno każdy z Was chciałby konkretne kotlety na obiad :-) , to ostatnie da się zrobić..

Oto adresy galerii internetowych:

Dostępna jest też prezentacji (konspekt) Ani Skórki z tematów prawnych związanych z ochroną wizerunku. Oto link do prezentacji: Ochrona-wizerunku-konspekt . Konspekt Mateusza będzie dostępny niebawem.
To był dość spokojny, przyjazny, ale produktywny plener. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi poprzez wspaniałe wykłady (Ania, Mateusz), pomoc na miejscu (gospodarze) i same uczestnictwo.
Do zobaczenia..

Jakie jest Twoje zdanie?