Plenery, warsztaty i szkolenia fotograficzne.

Plener wiosenny „Jura 2009″ ogłoszony – zapisy rozpoczęte!

Wiosną spotkamy się w okolicach Jury Krakowsko – Częstochowskiej !!! To wspaniała okolica bogata w wiele atrakcji, które są dostępne i ciekawe szczególnie o tej porze roku. Miejsce to też jest atrakcyjne szczególnie o tej porze roku, a to ze względu na bogactwo form przyrody, niezliczone rezerwaty i łąki pełne … maków.Termin pleneru to 21-24 maja 2009 roku (można zadeklarować obecność na dwa lub trzy dni).

Plener będzie miał miejsce w bardzo wygodnym Ośrodku Wypoczynkowym ORLE GNIAZDO HUCISKO. Ośrodek ten jest idealnie położony w samym centrum Jury Krakowsko – Częstochowskiej.

Nie da się ukryć że ten plener będzie najbardziej eksluzywnym plenerem na jaki można pojechać. Dzięki negocjacjom udało się ustalić niewiele wyższe koszty pleneru niż ostatnio i wynoszą one: 95 zł za dzień plenerowy.
Czyli:
plener trzydniowy kosztuje: 285 zł
plener dwudniowy kosztuje: 190 zł

Cena zawiera nocleg i sniadania, wykłady (wraz z materiałami) oraz dodatkowe atrakcje. Noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych. Zapisy rozpoczęte. Niestety dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, która szybko sie skończyła przy poprzednich zapisach. Dlatego zasada jest prosta: kto pierwszy ten lepszy.

Plenerowicze mogą korzystać z:
- basenu kąpielowego z podgrzewaną wodą,
- wewnętrznej sauny fińskiej i tureckiej,
- sauny zewnetrznej,
- jacuzzi,
- bali japońskiej,
- chaty solnej.

Więcej informacji : http://www.plenerfotograficzny.pl/jura-2009-informacje

Zapraszam !

Jakie jest Twoje zdanie?